Střešní okna a světlovody

S pomocí střešních oken můžeme změnit nudné a nevyužité podkroví ve světlé a živé místo.

Montáž střešních oken do střešního pláště vyžaduje mimořádnou přesnost, zručnost, a dodržení návodu daného výrobcem. Za svou praxi jsme se setkali s mnoha případy chybně montovaných střešních oken, jejichž následkem mohou být škody v řádu desítek tisíců, neboť demontáž a montáž chybně montovaných střešních oken zpravidla zasahují a ovlivňují úpravy převážné části interiéru.

Z tohoto důvodu jsme se zaměřili na tuto činnost „pod lupou“ a je naší snahou těmto nepříjemnostem předcházet.

Nedílnou součástí střešních oken jsou určitě také zastiňovací dekorativní doplňky a předokenní rolety, které řešíme se zákazníkem na míru dle jeho přání a požadavků.

Proč si vybrat firmu Střechy Kostelecký pro montáž střešních oken?

– nabízíme k montáži kvalitní okna výrobců Velux a Roto

– v oboru střech jsme již 11 let

– doporučujeme především okna Velux, jejichž výhodou je lemování, které je zapuštěno o 40 mm hlouběji do střechy.

– kromě montáže samotných oken nabízíme širokou škálu doplňků a zastiňovacích rolet. Konkrétní požadavky řešíme na míru přímo se zákazníkem.

– pro osvětlení prostor bez možnosti oken máme v nabídce světlovody

Firma Střechy Kostelecký nabízí střešní okna těchto výrobců:

Velux
Střešní okna Velux patří mezi velice kvalitní okna a proto je doporučujeme svým zákazníkům. Díky systému lemování EDJ, kdy je rám okna zapuštěn o 40 mm hloubeji do střechy dochází k nižším tepelným ztrátám. Díky zapuštění je plocha rámu menší a méně se ochlazuje.

Světlovody
Světlovod je zajímavou alternativou umělého osvětlení v tmavých koutech vašeho domu. Pokud už nechcete svítit ve dne na chodbách a v koupelně, světlovod tento problém vyřeší. Světlovod se skládá z několik částí, z nichž nejdůležitější je tubus, který vede ze střechy do místa, které chceme osvětlit.

Roto
Z produktové řady oken Roto nabízíme 3 základní modely. Kyvné křídlo s osou otáčení uprostřed, výsuvné kyvné křídlo s osou otáčení v jedné třetině. A nakonec Výklopné křídlo kombinované s kyvným, které má osu otáčení uprostřed a na kraji.